Cloud Infrastructure Team Leader

ESET, Bratislava
Employment type:
Full time
JIRA, Nginx, SQL Server, SQL, Windows Server, Windows, R, .NET

Similar jobs

No similar jobs found.

Materials Hack
Playground for innovative materials powered by Borealis.
8th-10th July – Vienna, Austria
2.5
days Hackathon
3
weeks Incubation
2
winning teams
24K
cash prizes

Job posting title

Job summary

Do nášho Cloud Infrastructure tímu hľadáme skúseného špecialistu, ktorý ho bude viesť. Úspešný kandidát musí mať líderské schopnosti, záujem venovať sa členom tímu a zároveň aj technológiám, s ktorými tím pracuje.

Job description

Tím zastrešuje využívanie služieb Azure Cloud, ich čerpanie jednotlivými vývojárskymi tímami.
Zabezpečuje efektívne a bezpečné používanie týchto služieb, navrhuje a implementuje súvisiace štandardy. Tím tiež spravuje servery, na ktorých bežia kritické aplikácie spoločnosti ESET, spol. s r.o.

Náplň práce:

- viesť štvorčlenný tím špecialistov: starať sa o efektivitu práce, motiváciu a rozvoj kolegov

- riešiť eskalácie, proaktívne navrhovať zlepšenia poskytovaných IT služieb

- zodpovedať za vybudované IT služby, byť odborníkom a architektom vo zverených oblastiach

- spolupracovať na projektoch a koordinovať činnosti v rámci nich

- aktívne spolupracovať a komunikovať s inými tímami a internými zákazníkmi

- optimalizovať a reportovať využívanie zdrojov

- zabezpečovať aktuálnosť dokumentácie služieb a systémov prostredníctom tímu, niesť zodpovednosť za kvalitu a presnosť

- plánovať rozpočet tímu a kontrolovať jeho čerpanie počas účtovného obdobia

- ITIL role: Incident manager, Problem manager, Event manager a Service Request manager

POŽIADAVKY NA ZAMESTNANCA

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské s maturitou

vysokoškolské I. stupňa

vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Osobnostné predpoklady a zručnosti

- skúsenosti s riadením tímov min. 2 roky

- skúsenosti na pozícii systémového administrátora (alebo podobnej pozícii) min. 6 rokov

- organizačné, líderské a komunikačné schopnosti na vysokej úrovni

- skúsenosti s riadením projektov; skúsenosti s JIRA, resp. inými nástrojmi na riadenie práce (výhoda)

- skúsenosti s metodikou ITIL v3, resp. projektové vzdelanie (PMI alebo PRINCE2)

- technické skúsenosti

  • Azure Cloud
  • správa MS Windows Server (výhoda)
  • správa MS SQL Server (výhoda)
  • webovými technológiami: IIS, .Net, HAProxy, nginx (výhoda)

Základná zložka mzdy (brutto): od 2000 EUR

*Finálna suma základnej zložky mzdy môže byť upravená v závislosti od individuálnych znalostí a skúseností vybraného kandidáta.

Job requisition

JR-01399 Cloud Infrastructure Team Leader (Open)

Primary location

Bratislava

Additional locations

Time type

Full time

Top