Młodszy specjalista ds. bazy produktowej

iParts.pl, Warsaw
Employment type:
Full time
MS Office, Communication Skills

Similar jobs

No similar jobs found.

Materials Hack
Playground for innovative materials powered by Borealis.
8th-10th July – Vienna, Austria
2.5
days Hackathon
3
weeks Incubation
2
winning teams
24K
cash prizes

Obowiązki:

  • Aktualizacja bazy danych produktów
  • Tworzenie oferty produktowej
  • Dopasowywanie oferty cenowej w ramach grup produktowych do poziomu panującego na rynku oraz zgodnie z polityka cenową spółki
  • Analiza konkurencji i trendów rynkowych
  • Współpraca z działem sprzedaży
  • Inicjowanie zmian w asortymencie firmy

Wymagania:

  • Doskonała znajomość pakietu Ms Office, w szczególności w zakresie przetwarzania i analizowania danych w aplikacji Excel oraz Access
  • Zdolność analitycznego myślenia
  • Skrupulatność i rzetelność
  • Umiejętność długoterminowego planowania działań
  • Dobre zdolności komunikacyjne i umiejętność pracy w zespole
  • Wykształcenie min. średnie

Dodatkowe atuty:

  • Doświadczenie w pracy z bazami danych oraz umiejętność ich edycji oraz analizy
  • Doświadczenie w branży handlowej
  • Znajomość / doświadczenie w branży motoryzacyjnej
  • Znajomość języka obcego
  • Mile widziani studenci wieczorowi i zaoczni kierunków technicznych/ekonomicznych

Oferujemy:

  • Możliwości rozwoju, awansu oraz stabilnej pracy
  • Interesującą pracę w prężnie rozwijającej się firmie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pracę w młodym i dynamicznym zespole w miłej i przyjaznej atmosferze
Top