Pracovník / Pracovnice zákaznického servisu

Zásilkovna, Prague
Employment type:
Full time, Part time
customer service, Communication Skills, Problem Solving

Similar jobs

No similar jobs found.

Materials Hack
Playground for innovative materials powered by Borealis.
8th-10th July – Vienna, Austria
2.5
days Hackathon
3
weeks Incubation
2
winning teams
24K
cash prizes

Plný úvazek Zkrácený úvazek

Baví Vás komunikovat s lidmi? Jste rádi v centru dění? Nuda v práci je pro Vás tabu? Máte radost, když někomu pomůžete vyřešit problém a zjednodušíte mu tím život?

Pokud bylo Vaší odpovědí jednoznačné „ANO“, tak jste náš člověk. Hledáme posilu do našeho týmu na pozici"specia­listka/specia­lista zákaznického servisu".

Požadujeme

  • SŠ vzdělání
  • velmi dobré komunikační dovednosti
  • prozákaznický přístup
  • základní znalost práce na PC
  • pečlivost, zodpovědnost a spolehlivost
  • cizí jazyk výhodou

Náplň práce

  • pochopení interního systému a pohybu zásilek v logistické společnosti a následné aplikování těchto znalostí při komunikaci s klienty (odesílateli i příjemci)
  • řešení dotazů obdržených po e-mailu či telefonu
  • lehká administrativa a kontrolingová činnost

Nabízíme

  • odpovídající mzdové ohodnocení
  • možnost domlouvání směn (měsíčně)
  • stravenky 100/Kč den, plně hrazené zaměstnavatelem
  • provozní doba Po -Pá – směny 8:00–16:30 nebo 9:30 – 18:00
  • práce v mladém kolektivu
  • možnost dlouhodobé spolupráce
Top