Project Manager

Reinto, Brno
Employment type:
Full time
Project management, Analytical Skills, Team Player, customer service

Similar jobs

No similar jobs found.

Materials Hack
Playground for innovative materials powered by Borealis.
8th-10th July – Vienna, Austria
2.5
days Hackathon
3
weeks Incubation
2
winning teams
24K
cash prizes

Máš zkušenosti s IT, ale programování není tvoje silná stránka?

Zajímáš se o projektové řízení?

Máš zkušenosti s vedením projektů (ideálně v oblasti IT)?

Chceš pracovat tam, kde tvoje práce bude mít smysl a hlavně vidět?

Pokud jsi odpověděl většinou ANO, čti dál!

Odpověděl jsi ANO? V tom případě hledáme právě tebe!

Jsme Reinto, vývojářské studio z Brna. Zabýváme se vývojem mobilních a webových aplikací pro zahraniční klienty, ale i pro významné české firmy - Škoda, Penta Investmens, MUNI, JAMU, Pilulka, Insportline a další.

Zakládáme si na tom, aby se u nás každý cítil dobře a do práce se těšil. Máme přátelskou a otevřenou firemní kulturu, často se setkáváme i mimo firmu - jsme nejen kolegové, ale i kamarádi :-) Momentálně nás je ve firmě 30 a aktuálně hledáme dalšího fajn parťáka a to na pozici Projektového manažera.

Náplň práce

Projektový manažer koordinuje a řídí projektové činnosti, které se týkají vývoje mobilních a webových aplikací. Na této pozici budeš mít na starosti vedení řady projektů. Budeš koordinovat vývoj aplikací ve všech fázích od analýzy zadání až po předání dokončených projektů klientům. Pro radu a konzultaci můžeš dojít za zkušeným kolegou, který bude tvým parťákem. Dostaneš prostor k realizaci svých nápadů a inovací. Získáš spoustu nových zkušeností a možnost rozvíjet své profesní znalosti jak v oblasti řízení projektů, tak v oblasti IT.

Mezi hlavní pracovní činnosti patří:

  • Dodržení kvality, termínu dodání a ziskovosti projektu.
  • Tvorba projektových plánů, jejich průběžná kontrola a aktualizace.
  • Identifikace a zajištění potřebných zdrojů.
  • Vyjednávání projektových změn se zákazníkem a jejich řízení.
  • Kontrola výstupů před jejich prezentací zákazníkovi.
  • Zajištění úplné, aktuální a správně archivované projektové dokumentace.

Co od Vás očekáváme?

  • Obecný přehled v oblasti IT a mobilních aplikací výhodou.
  • Vášeň pro nové technologie a hlavu otevřenou pro nové nápady.
  • Alespoň základní zkušenost s projektovým řízením.
  • Schopnost řešit problémy, logické i analytické myšlení.
  • Znalost AJ na komunikativní úrovni výhodou (občasná písemná komunikace se zahraničními klienty)
  • Efektivní komunikaci v týmu i se zákazníky, orientace na klienta, pozitivní přístup

Co ti za oplátku nabízíme:

  • Dobré finanční ohodnocení dle zkušeností s možností růstu
  • Práce na HPP na dobu neurčitou
  • Flexibilní pracovní dobu s možností home office
  • Klasické benefity jako: MultiSport karta, občerstvení na pracovišti, moře kvalitní kávy, pravidelné firemní snídaně, piva, teambuildingy aj.
  • Volné vstupy na kulturní akce, aquaparku apod.
  • Pravidelná školení a vzdělávací programy
  • Jazykové kurzy na pracovišti
  • Práce na zajímavých projektech pro zahraniční klienty, ale i významné české firmy
  • Moderní kanceláře s parádním výhledem na celé Brno, s odpočinkovou zónou a Xboxem
  • A v neposlední řadě super kolektiv! ;-)
Top